od 4.10. COVIDOVÁ opatření -návštěvy v nemocnici pouze s respirátorem nebo chirurgickou rouškou.

V případě nouze volejte 112 nebo 155
Rychlý kontakt +420 596 096 111
Home  >  Poděkování

Dobrý den,

chtěla bych tímto dopisem velice poděkovat odělení JIP v Bohumínské nemocnici.

Dne 3.9.2022 v odpoledních hodinách byl odvezen pan Vilém Suchánek nar.5.12.1941 záchrannou službou v těžkém zdravotním stavu do Vaší nemocnice a hospitalizován na oddělení JIP, kde měl poskytnutou pofesionální péči týmem odpolední služby až po ranní hodinu,kdy zemřel.

Poděkování s velkým obdivem a úctou patří paní MUDr.DLOUHÉ, sestřičkám a personálu odděleni JIP,

za péči,která byla provedena s nesmírným nasazením.

Profesionalita Vašeho týmu,jistota v rozhodování spojena s tak potřebným uklidněním.

Ještě jednou přijměte prosím mé upřímné poděkování za Vaši tak potřebnou a nesmírně náročnou práci a čas,

který věnujete všem.

Dagmar Suchánková  –  dcera

Chtěla bych velice poděkovat týmu ošetřovatelů, kteří se starají o mou maminku p.Filípkovou na soc lůžkách, zejména LucceJaneckove,a spol…Krist.Pijakove,p.Cermakove, Pepovi…atd.Velmi milý personál a jsou velmi vstřícní…. taky děkuji paní soc.prac.Miriam Hanákové která je velmi profesionální a vstřícná a velmi dobře se s ní komunikuje ohledně mé maminky…za všechno moc děkuji vašemu personálu dcera Kostlánová Šárka

Já Jitka Kempná,

jsem byla hospitalizována od 10.02.2022 do 31.03.2022 na oddělení sociálních lůžek, v pokoji č. 10. Byla jsem spokojená s personálem, s jejich přístupem, ochotou a péčí.

Chtěla bych tímto všem srdečně poděkovat. Jitka Kempná

Dobrý den. Nevěděl jsem na koho se obrátit tak jsem to zkusil na sekretariát.  Chtěl bych poděkovat a pochválit ergoterapeut paní Hanu Turčákovou ke které jsem docházel na rehabilitaci zad na Zdravotní středisko Bohumín. Tato mě svým profesním i lidským přístupem velice pomohla a proto jsem se rozhodl napsat tuto pochvalu. Procedury jsem absolvoval od 3.1.2022 do 18.1.2022 Ještě jednou děkuji. S pozdravem hezkého dne Robert Bugla

1. 3. 2022

Dobrý den, v únoru 2022 jsem byla hospitalizována na gynekologickém oddělení Bohumínské nemocnice. Tímto chci poděkovat paní MUDr. Karolíně Staškové, všem lékařům a operačnímu týmu. Rovněž bych chtěla vyslovit velké díky všem sestřičkám a ošetřovatelkám […]

18. 2. 2022

Děkuji za profesionální a zároveň velmi empatický přístup lékařů, zdravotních sestřiček a ošetřovatelek na interním oddělení a oddělení LDN

27. 1. 2022

VELKÉ DÍK všem sestrám, pánům doktorům a ostatním zaměstnancům, kteří se na tomto oddělení pohybují.

18. 1. 2022

„Po mých zkušenostech s některými zdravotníky, jsou tito lidé bezesporu profíci na svém místě a velkým darem pro nemocnici, kterou reprezentují naprosto perfektně.“

16. 12. 2021

Mnohokrát děkujeme za vše,co pro nás děláte.

2. 12. 2021

Jsem na tom to oddělení spokojená s příjemným zkušeným personálem a doktory.

21. 9. 2021

Nesmírně si vážím všech zaměstnanců na tomto oddělení.

9. 8. 2021

Děkuji lékařům, sestřičkám a ošetřovatelkám za velice lidský přístup, sympatické, příjemné chování a samozřejmě za skvělou péči.

1. 8. 2021

Poděkování zdravotnímu personálu za vstřícný a empatický přístup.

21. 7. 2021

Zejména si vážím a oceňuji velmi vstřícný přístup k pacientovi, pochopení jeho potřeb a schopnost pomoci.

25. 3. 2021

Co si však nejvíce cením, je přístup všech sestřiček, díky nimž jsem se zde necítila nikdy osamocená a jejíž péče o mně byla jako kdyby se o mě starala má maminka.

15. 3. 2021

Naše celá rodina je velmi mile potěšena že u nás takový milí lidé v našem městě ordinuji.

12. 2. 2021

„Ať byl den či hluboká noc, sestřičky byly stále milé, nápomocné a ihned pomohly řešit naše obtíže, jsou to sluníčka tohoto oddělení.“

10. 2. 2021

„Veliké díky panu primáři Holubovi a jeho týmu lékařů, sestřiček a celému kolektivu gynekologického oddělení.“

2. 2. 2021

„Mé obavy po kontaktu se sestrou Hrčkulákovou opadly a spadl mi kámen ze srdce, strach zmizel.“

20. 1. 2021

„Děkuji jak za profesionální, tak i lidský přístup, občas pro zlepšení nálady zpestřeným humorem.“

14. 1. 2021

„Poděkování patří všem, kteří mamince poskytovali nejen zdravotní, ale i psychickou podporu.“

9. 1. 2021

„I když je práce sestřiček nesmírně náročná, nechybí jim úsměv a vlídné slovo.“

Pohotovost
Kariéra