od 4.12. do odvolání platí ZÁKAZ NÁVŠTĚV NA odděleních CENTRA NÁSLEDNÉ PÉČE.

V případě nouze volejte 112 nebo 155
Rychlý kontakt +420 596 096 111
Home  > 
Poděkování chirurgii, RTG Pavlína K.

Dobrý den, 

touto cestou bych ráda poděkovala za opravdu profesionální a lidský přístup na pohotovosti, chirurgické ambulanci, traumatologii, RTG a také operačnímu a anesteziologickému oddělení. 

Ve Vaší nemocnici jsem nikdy předtím  nebyla, poprvé dne 10.12.2022 na pohotovosti, když syn spadnul při bruslení na ledě a zlomil si zápěstí. Od prvního okamžiku jsme se setkali s naprosto profesionálním a hlavně lidským, empatickým přístupem,  což se dnes již  moc nevidí. Speciálně bych chtěla poděkovat Mudr. Valerij Krupka, Mudr. Beneš, p. primáři (nemohu dohledat jméno). Nesmím také zapomenut na všechen ostatní zdravotnický personál. Velký klobouk dolů, jak přistupujete ke svým pacientům i v době, že pacientů je na odděleních neustále mnoho a personálu málo.  Byla jsem za poslední měsíc svědkem, jelikož jsme nemocnici navštěvovali každý týden, pod jakým tlakem musí Vaši zaměstnanci pracovat a přesto jsou neustále usměvaví, vstřícní, ochotni podat jakoukoli informaci, poomoc.

Ještě jednou s velkou úctou děkuji za Vaši péči a uzdravení synové ruky. Přeji mnoho spokojených pacientů i zaměstnanců.

S pozdravem

Ing. Pavlína Kněžíková, DiS., MBA

AKTUALITY