POHOTOVOST JEN 7:00- 19:00 HOD.

V případě nouze volejte 112 nebo 155
Rychlý kontakt +420 596 096 111
Home  >  Praktické  >  Stravování
Stravování

Kontakty

Telefon596 096 397

Stravovací provoz nemocnice prošel rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací v roce 2005 a zajišťuje stravu pro nemocniční i externí klienty.

Veškerá strava je připravována v kuchyni vybavené nejnovější technologií. Strava je pacientům podávána na praktických tabletových tácech, které se v tomto oboru řadí opět mezi nejmodernější technologie a které zvýšily komfort pro klienty i zaměstnance.

Stravovací provoz BMN, a. s., zajišťuje celodenní dietní stravování hospitalizovaných pacientů v nemocnici, ale i přípravu stravy pro zaměstnance v rozsahu sedmi výběrů jídel. Vyvážíme pak obědy pro Charitní dům Svatého Františka ve Starém Bohumíně, dodáváme různé druhy výrobků studené kuchyně (chlebíčky, obložené chleby a jiné výrobky) do nemocničního bufetu. Zde se nabízí i možnost objednání těchto výrobků ze strany veřejnosti.

Stravování je vedeno cíleně pro uspokojení všech věkových skupin strávníků, zejména seniorů. Pokrmy včetně diet připravuje tým kuchařů – specialistů dle nejnovějších poznatků gastronomických pravidel s ohledem na pestrost, kvalitu, vhled a vyváženost potravin.

Pro zjištění možností zajištění stravy z našeho zařízení můžete kontaktovat vedoucí provozu.

Ceník služeb
Domácí a návštěvní řád
Ke stažení
Ombudsman
Pohotovost
Pokladna
Práva pacientů
Před hospitalizací
Stížnosti
Stravování
Vnitřní oznamovací systém 
AKTUALITY