od 4.10. COVIDOVÁ opatření -návštěvy v nemocnici pouze s respirátorem nebo chirurgickou rouškou.

V případě nouze volejte 112 nebo 155
Rychlý kontakt +420 596 096 111
Home  >  O nás

Vážený pane řediteli,

ráda bych touto cestou ocenila profesionální a zároveň velmi empatický přístup lékařů, zdravotních sestřiček a ošetřovatelek na interním oddělení a oddělení LDN Vámi řízené nemocnice. Děkuji jim za skvělou práci, maximální nasazení a profesionální přístup během mého, bez mála dvouměsíčního pobytu z důvodu onemocnění COVID.

Pane řediteli, věřím, že Ministerstvem zdravotnictví poskytnuté finanční prostředky na odměny pro zaměstnance nemocnic byly vyplaceny i jim. Zaslouží si je.

S pozdravem

Jarmila Paloncová

1. 3. 2022

Dobrý den, v únoru 2022 jsem byla hospitalizována na gynekologickém oddělení Bohumínské nemocnice. Tímto chci poděkovat paní MUDr. Karolíně Staškové, všem lékařům a operačnímu týmu. Rovněž bych chtěla vyslovit velké díky všem sestřičkám a ošetřovatelkám […]

18. 2. 2022

Děkuji za profesionální a zároveň velmi empatický přístup lékařů, zdravotních sestřiček a ošetřovatelek na interním oddělení a oddělení LDN

27. 1. 2022

VELKÉ DÍK všem sestrám, pánům doktorům a ostatním zaměstnancům, kteří se na tomto oddělení pohybují.

18. 1. 2022

„Po mých zkušenostech s některými zdravotníky, jsou tito lidé bezesporu profíci na svém místě a velkým darem pro nemocnici, kterou reprezentují naprosto perfektně.“

16. 12. 2021

Mnohokrát děkujeme za vše,co pro nás děláte.

2. 12. 2021

Jsem na tom to oddělení spokojená s příjemným zkušeným personálem a doktory.

21. 9. 2021

Nesmírně si vážím všech zaměstnanců na tomto oddělení.

9. 8. 2021

Děkuji lékařům, sestřičkám a ošetřovatelkám za velice lidský přístup, sympatické, příjemné chování a samozřejmě za skvělou péči.

1. 8. 2021

Poděkování zdravotnímu personálu za vstřícný a empatický přístup.

21. 7. 2021

Zejména si vážím a oceňuji velmi vstřícný přístup k pacientovi, pochopení jeho potřeb a schopnost pomoci.

25. 3. 2021

Co si však nejvíce cením, je přístup všech sestřiček, díky nimž jsem se zde necítila nikdy osamocená a jejíž péče o mně byla jako kdyby se o mě starala má maminka.

15. 3. 2021

Naše celá rodina je velmi mile potěšena že u nás takový milí lidé v našem městě ordinuji.

12. 2. 2021

„Ať byl den či hluboká noc, sestřičky byly stále milé, nápomocné a ihned pomohly řešit naše obtíže, jsou to sluníčka tohoto oddělení.“

10. 2. 2021

„Veliké díky panu primáři Holubovi a jeho týmu lékařů, sestřiček a celému kolektivu gynekologického oddělení.“

2. 2. 2021

„Mé obavy po kontaktu se sestrou Hrčkulákovou opadly a spadl mi kámen ze srdce, strach zmizel.“

20. 1. 2021

„Děkuji jak za profesionální, tak i lidský přístup, občas pro zlepšení nálady zpestřeným humorem.“

14. 1. 2021

„Poděkování patří všem, kteří mamince poskytovali nejen zdravotní, ale i psychickou podporu.“

9. 1. 2021

„I když je práce sestřiček nesmírně náročná, nechybí jim úsměv a vlídné slovo.“

COVID – odběrové místo je od 2.12. 2022 přemístěno do budovy D (bývalá ambulance chirurgie)
Rozšiřujeme portfolio naší nemocnice!
červená lišta
Plicní ambulance uzavřena
ošetřovatel/ka, sanitář/ka na chirurgické oddělení
NÁVŠTĚVY V CENTRU NÁSLEDNÉ PÉČE – ROUŠKA NEBO RESPIRÁTOR !
UKLÍZEČ/KA
zástupci pařížské společnosti Smith+Nephew navštívíli naše chirurgické oddělení
Nemocnice pomáhá UKRAJINĚ
Paloncová J.
Radiologický asistent
Heczková J.
Gregorová V.
Generali Česká pojišťovna
Moravskoslezský kraj
Očkování dětí v naší nemocnici
Frenclová P.
Zákaz návštěv od 20. 10. 2021 na všech odděleních.
Zákaz návštěv od 20. 10. 2021
PCR odběry
Banotová M.
Všeobecná sestra / praktická sestra na oddělení chirurgie
Všeobecná sestra / praktická sestra na oddělení centra následné péče
Fyzioterapeut na oddělení rehabilitace
Ošetřovatel/sanitář na oddělení následné péče
Všeobecná sestra / praktická sestra na oddělení interní
Všeobecná sestra
Lékař radiolog
Lékař/ka na oddělení léčby dlouhodobě nemocných
Lékař/ka na oddělení rehabilitace
Lékař/ka na oddělení interní
Marková K.
Kulle P.
Basistovi P. a D.
Nadace ČEZ
BONATRANS GROUP, a.s
Millerová K.
Lockdown se blíží ke konci
Očkovací centrum v nemocnici
Očkování
Rodina Urbančíků
Chystáme nový web
Jindřiška L.
Drahomíra F.
Jan M.
Eliška S.
Světla W.
Vlaďka C.
Vighová Jolana
UNTRACO, v.o.s.
Perfect distribution
ŽDB Drátovna, a.s.
Renatex CZ, a.s.
Aneyron, s.r.o.
Ing. Jiří Kuldánek
Vanesta reklama, s.r.o.
Beckman Coluter Česká republika, s.r.o.