OČKUJEME PROTI CHŘIPCE A COVIDU – Od 2.10. budem v novém ambulantním traktu naší nemocnici očkovat v době od 9,00 do 11,00. Zájemci se musí předem nahlásit na tel: 596 096 111

V případě nouze volejte 112 nebo 155
Rychlý kontakt +420 596 096 111
Home  > 
Mgr. Radmila Krkošková, poděkování gynekologii

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu oddělení Gynekologie a miniinvazivní chirurgie, na kterém jsem byla hospitalizována od 15.8. – 21.8.2023, za profesionální a hlavně lidský přístup.

První kontakt byl s MUDr. Krupka, která byla nesmírně příjemná, milá a trpělivě mi odpověděla na všechny dotazy, dále na oddělení mě o všem informovala vrchni sestra Bohuslava Woznicová. Chtěla bych poděkovat také sestřičkám na oddělení, které jsou všechny milé, vše vysvětlí a lidské slovo prohodí, a pak ani ty injekce do ramena neštípou:))) Operoval mě MUDr. Langer, který za mnou po operaci přišel, a přišel i za dva dny podívat se na „své dílo“, nevím jak to udělal, ale už druhý den po operaci mě nebolelo břicho. Děkuji. A nesmím zapomenout také na dámy, které každé ráno uklízejí, a v 6.07h Vám s úsměvem popřejí dobré ráno:)))  A díky patří také paní doktorce (je tam jen v pondělí), která mě dnes vyšetřovala a trpělivě a s úsměvem mi vysvětlila, co po operaci můžu a nemůžu, a odpověděla mi na všechny dotazy.

Tak nějak si představuji práci profesionálního týmu. V Bohumínské nemocnici jsem se cítila dobře.

Děkuji, Radmila Krkošková

P.S. A co se týká stravy, tak za mě super.

AKTUALITY