Vstup do areálu nemocnice

Ve vstupní budově nemocnice se nachází vrátnice, kde jsou pracovnice nápomocny při orientaci v nemocnici, je zde umístěn i plán rozmístění budov a pavilonů na orientační tabuli.

Plán rozmístění oddělení a ambulancí je k dispozici na informačních tabulích u vchodu do každého pavilonu nemocnice.

Přístupy do všech budov a pavilonů nemocnice jsou bezbariérové.

Pacientům a návštěvníkům na invalidním vozíku, kteří přicházejí do nemocnice, je nabízená pomoc a v případě potřeby je zajištěn doprovod na požadované pracoviště, včetně přepravy výtahem. Tento požadavek je ovšem třeba ohlásit na vrátnici při vstupu do nemocnice.

V případě příjezdu do nemocnice vlastním vozidlem je umožněn po prokázání jeho odůvodněnosti vjezd do areálu. Vjezd je bezplatný.

K parkování návštěvníkům, jejichž vjezd do areálu BMN není odůvodněný, slouží parkoviště zhruba 150 m od brány do nemocnice (směrem na Nový Bohumín).

Ve vstupní budově je otevřen také bufet, který mohou využívat pacienti i návštěvníci. Provozní doba: po – pá 5:30-17:00, so 7:00-17:00.

Návštěvní hodiny na jednotlivých odděleních jsou stanoveny denně od 14:00 do 17:00 hodin, po předchozí dohodě a souhlasu ošetřujícího lékaře bývá návštěva možná na běžných odděleních (mimo JIP) i v jinou dobu.

 


Vstup do areálu nemocnice Vstup do areálu nemocnice


Rychlý kontakt

Bohumínská městská nemocnice, a.s.
Slezská 207, Starý Bohumín, Bohumín, 735 81
GPS: 49°55'2.74"N, 18°20'10.07"E

Telefon: +420 596 096 111
E-mail: sekretariat@nembo.cz
Datová schránka: 8ghc7ha