Virtuální prohlídka

Bohumínská městská nemocnice

Bohumínská městská nemocnice patří mezi zdravotnická zařízení menšího typu. Nachází se dva kilometry od centra města. Jedná se o zdravotnické zařízení pavilónového typu s kapacitou 183 lůžek.

 

Centrum následné péče

Centrum následné péče (pavilon C) Bohumínské městské nemocnice. Klientelu tvoří pacienti vyžadující další ošetřovatelskou, rehabilitační či jinou specifickou péči s cílem obnovy určitého stupně soběstačnosti a návratu do domácího prostředí.

 

Interna

Rekonstruované a modernizované interní oddělení. Nyní jsou zde jednolůžkové, dvoulůžkové a maximálně třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.

 

Jednotka intenzivní péče (JIP) interního oddělení

Jednotka intenzivní péče interního oddělení Bohumínské městské nemocnice. Na počátku roku 2008 proběhla její rekonstrukce.

 

Operační sál

Operační sál Bohumínské městské nemocnice. V roce 2007 došlo k rozsáhlé rekonstrukci, modernizaci a přístrojovému dovybavení. Operační sál patří stále mezi nejmodernější v regionu.

 

Varna

V roce 2005 Bohumínská městská nemocnice po nutné rekonstrukci otevřela nový stravovací provoz, který patří mezi jeden z nejmodernější stravovacích provozů na Karvinsku. Došlo ke komplexnímu vybavení celého stravovacího provozu.


Rychlý kontakt

Bohumínská městská nemocnice, a.s.
Slezská 207, Starý Bohumín, Bohumín, 735 81
GPS: 49°55'2.74"N, 18°20'10.07"E

Telefon: +420 596 096 111
E-mail: sekretariat@nembo.cz
Datová schránka: 8ghc7ha