Návštěva děti z mateřské školy Starý Bohumín

11.1.2019

Návštěva děti z mateřské školy Starý Bohumín

Ve čtvrtek 10. 1. přivítali zdravotníci chirurgické ambulance a oddělení sociálních lůžek děti z mateřské školy Starý Bohumín. Exkurze probíhala více než hodinu a všechny děti se chovaly vzorně.  V chirurgické ambulanci se některé děti rozpovídaly, že už zde byly například se zlomenou rukou a také se zajímaly, jak vypadá lidská kostra, kterou všechny pečlivě prozkoumaly. Dalším místem, kam děti zavítaly bylo oddělení sociálních lůžek, kde se zvědavostí nahlížely do pokojů pacientů, kterým svou hezkou písní vykouzlily úsměv na rtech. Na dotaz, kdo chce pracovat v nemocnici zvedly ruku skoro všechny a na závěr se budoucí malí lékaři a sestřičky proběhly v nemocničním parku.

Návštěva děti z mateřské školy Starý Bohumín Návštěva děti z mateřské školy Starý Bohumín Návštěva děti z mateřské školy Starý Bohumín Návštěva děti z mateřské školy Starý Bohumín