Mezioborový seminář Bohumínské nemocnice

1.11.2019

Mezioborový seminář Bohumínské nemocnice

Stejně jako každý rok, tak i letos Bohumínská městská nemocnice pořádala mezioborový seminář. Přednášející se podělili o své zkušenosti a poznatky, jak se svými nemocničními kolegy, tak i se zástupci ambulancí z Bohumína a okolí.

Úvodem představil předseda představenstva MUDr. Svatopluk Němeček vizi nemocnice v příštích letech, poté následovalo mnoho zajímavých přednášek z různých oborů, např. Léčba návykových poruch, Léčba popálenin, CT zařízení v BMN, kolonoskopie a další. Závěr patřil v krásném sále Hotelu Pod Zeleným dubem diskuzi.

Odborná vzdělávací akce byla pořádána v rámci celoživotního vzdělávání lékařů ve spolupráci s Okresním sdružením České lékařské komory Karviná. Seminář byl tedy zařazen do Systému celoživotního vzdělávání lékařů a byl ohodnocen kredity ČLK. Partnery byly společnosti SERVIER, AGELLAB a Perfect Distribution.

Mezioborový seminář Bohumínské nemocnice Mezioborový seminář Bohumínské nemocnice Mezioborový seminář Bohumínské nemocnice Mezioborový seminář Bohumínské nemocnice Mezioborový seminář Bohumínské nemocnice Mezioborový seminář Bohumínské nemocnice Mezioborový seminář Bohumínské nemocnice Mezioborový seminář Bohumínské nemocnice Mezioborový seminář Bohumínské nemocnice 

zpět na novinky


Rychlý kontakt

Bohumínská městská nemocnice, a.s.
Slezská 207, Starý Bohumín, Bohumín, 735 81
GPS: 49°55'2.74"N, 18°20'10.07"E

Telefon: +420 596 096 111
E-mail: sekretariat@nembo.cz
Datová schránka: 8ghc7ha