Mezioborový seminář Bohumínské nemocnice

1.11.2019

Mezioborový seminář Bohumínské nemocnice

Stejně jako každý rok, tak i letos Bohumínská městská nemocnice pořádala mezioborový seminář. Přednášející se podělili o své zkušenosti a poznatky, jak se svými nemocničními kolegy, tak i se zástupci ambulancí z Bohumína a okolí.

Úvodem představil předseda představenstva MUDr. Svatopluk Němeček vizi nemocnice v příštích letech, poté následovalo mnoho zajímavých přednášek z různých oborů, např. Léčba návykových poruch, Léčba popálenin, CT zařízení v BMN, kolonoskopie a další. Závěr patřil v krásném sále Hotelu Pod Zeleným dubem diskuzi.

Odborná vzdělávací akce byla pořádána v rámci celoživotního vzdělávání lékařů ve spolupráci s Okresním sdružením České lékařské komory Karviná. Seminář byl tedy zařazen do Systému celoživotního vzdělávání lékařů a byl ohodnocen kredity ČLK. Partnery byly společnosti SERVIER, AGELLAB a Perfect Distribution.