Stravovací provoz

Kontakty na oddělení

JménoFunkceTelefonMobilE-mail
vedoucí stravovacího provozu596 096 397sliwkova@nembo.cz

Stravovací provoz nemocnice prošel rozsáhlou rekonstukcí a modernizací v roce 2005 a zajišťuje stravu pro nemocniční i externí klienty.  

Veškerá strava je připravována v kuchyni vybavené nejnovější technologií. Strava je pacientům podávána na praktických tabletových tácech, které se v tomto oboru řadí opět mezi nejmodernější technologie a které zvýšily komfort pro klienty i zaměstnance.

Stravovací provoz BMN, a. s., zajišťuje celodenní dietní stravování hospitalizovaných pacientů v nemocnici, ale i přípravu stravy pro zaměstnance v rozsahu sedmi výběrů jídel. Vyvážíme pak obědy pro Charitní dům Svatého Františka ve Starém Bohumíně, dodáváme různé druhy výrobků studené kuchyně (chlebíčky, obložené chleby a jiné výrobky) do nemocničního bufetu. Zde se nabízí i možnost objednání těchto výrobků ze strany veřejnosti.

Stravování je vedeno cíleně pro uspokojení všech věkových skupin stravníků, zejména seniorů. Pokrmy včetně diet připravuje tým kuchařů - specialistů dle nejnovějších poznatků gastronomických pravidel s ohledem na pestrost, kvalitu, vhled a vyváženost potravin.

Pro zjištění možnosti zajištění stravy z našeho zařízení můžete kontaktovat vedoucí provozu.

 


Stravovací provoz Stravovací provoz Stravovací provoz


Rychlý kontakt

Bohumínská městská nemocnice, a.s.
Slezská 207, Starý Bohumín, Bohumín, 735 81
GPS: 49°55'2.74"N, 18°20'10.07"E

Telefon: +420 596 096 111
E-mail: sekretariat@nembo.cz
Datová schránka: 8ghc7ha